Știri și evenimente

CONCURS ANGAJARE ASISTENT SOCIAL, REPROGRAMARE !!!

31-03-2017

Primăria comunei Geaca, judeţul Cluj
Organizează concurs de recrutare pentru ocuparea unei funcţii temporare vacante:
CONSILIER, clasa I, grad profesional DEBUTANT, în cadrul compartimentului de ASISTENŢĂ SOCIALĂ
Nivelul studiilor
Studii superioare de lungă durată cu diplomă de licenţă sau echivalent în domeniul asistenţei sociale.
Data şi locul desfăşurării concursului:
19.04.2017, ora 11.00- proba scrisă
20.04.2017, ora 11.00- interviu
SEDIUL PRIMĂRIEI GEACA, adresa : Geaca, str. Principală, nr. 183, jud. Cluj
Data limită până la care se pot depune dosarele este 06.04.2017, orele 15.30, la SEDIUL PRIMĂRIEI GEACA, adresa : Geaca, str. Principală, nr. 183, jud. Cluj
Relatii suplimentare la Sediul Primăriei Geaca
Persoana de contact Mureşan Rozalia- secretar
Telefon / fax 0264/287407
mobil 0742172673

Urare

22-12-2014

De Sărbătoarea Sfântă a Crăciunului ne mai desparte puţin timp, şi toţi ne pregătim să primim Naşterea Domnului cu sufletele deschise.Dorim ca această mare sărbătoare să vă găsească sănătoși, împăcați și alături de cei dragi. Să îndrăznim să visăm și să sperăm mai mult, să credem cu tărie că anul ce începe va fi mai rodnic și mai bun.

Crăciun fericit și La mulți ani!

Primăria comunei Geaca

Centrul de promovare turistică şi marketing al localităţii Geaca

17-10-2014

Avem plăcerea să vă prezentăm site-ul Centrului de promovare turistică şi marketing al localităţii Geaca prin care dorim să vă arătăm atât atracţiile turistice din arealul comunei Geaca şi împrejurimi, posibilităţile de agrement şi relaxare, precum şi variantele de cazare în această zonă.

Amplasare:
Centrul Turistic se află amplasat lângă sediul Primariei, în centrul comunei Geaca (vezi harta interactivă).

Scop:

• Centrul își propune să promoveze zona turistică Geaca, împreună cu localităţile limitrofe Cătina, Cămărașu, Mociu, Suatu și Pălatca.

Consultare asupra propunerilor preliminare plan urbanistic zonal

31-08-2012

PUBLICUL ESTE INVITAT SA TRANSMITĂ OBSERVAȚII

asupra documentelor expuse/disponibile la sediul PRIMĂRIEI COM. GEACA, SERVICIUL URBANISM, STR. PRINCIPALĂ NR. 183 , COMUNA GEACA , JUD. CLUJ în perioada 07.08.2012- 05.09.2012 între orele: 8,30 - 15,30.

Vot legal

01-06-2012

Campanie de informare și conștientizare a cetățenilor cu privire la sancțiunile prevăzute de lege în cazul votului ilegal și a mitei electorale - "MITA ȘI VOTUL ILEGAL ÎNSEAMNĂ ÎNCHISOARE !"